DRODZY RODZICE!
Z tej okazji w naszym przedszkolu powstała niezwykła wystawa pt. „Jak to było kiedyś” 🏛️
Szkrabusie przeniosły się w fascynującą podróż do przeszłości. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem, a czasem także lekkim zdziwieniem, oglądały przedmioty codziennego użytku znajdujące się na wystawie 📺
Była to doskonała okazja do rozmów o dawnych czasach, poznawania historii oraz odkrywania, jak bardzo zmieniło się nasze życie na przestrzeni lat 😊
Więcej zdjęć na Facebooku: KLIK!