DRODZY RODZICE!
Z okazji Dnia Strażaka 👨🚒 nasze przedszkole odwiedził prawdziwy strażak! Dzieci miały niezwykłą okazję poznać z bliska ten wyjątkowy zawód, zobaczyć strażacki sprzęt oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca osób, które każdego dnia dbają o nasze bezpieczeństwo.
Pan Strażak opowiedział przedszkolakom o swojej odpowiedzialnej i bardzo ważnej pracy. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale także pomagają ludziom podczas wypadków, powodzi i wielu innych niebezpiecznych sytuacji. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że strażak to prawdziwy superbohater 🦸🏼♂️
To jednak nie był koniec atrakcji! Nasz ogród przedszkolny zamienił się w arenę niesamowitych zawodów i strażackich wyzwań. Było mnóstwo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały bardzo trudne zadania! 💪
Więcej zdjęć na Facebooku:
gr. „Cytrynek”, gr. „Malinek”: KLIK!
gr. „Jabłuszek”, Oddział „0”: KLIK!